Často kladené otázky

Pacientky používajúce EZbra

EZbra® vďaka svojej jedinečnosti urýchli proces hojenia a rekonvalescencie a výrazne zlepší kvalitu života po operácii. Je jedinečným/inovatívnym produktom v pooperačnej starostlivosti po akejkoľvek operácii prsníkov či už estetickej alebo rekonštrukčnej.

Na základe prieskumu a typu zákroku pacientka spotrebuje v priemere 3 - 10 kusov EZbra® Odporúčame si EZbra® zabezpečiť pred zákrokom, aby ste sa po operácií mohli sústrediť iba na seba. Obdobie rekonvalescencie je u každej pacientky individuálne a preto sa treba vždy poradiť so svojim ošetrujúcim lekárom.

EZbra® je dostupná v 3 veľkostiach: S, M, L a každá z Vás si nájde tú správnu veľkosť vďaka jednoduchej veľkostnej tabuľke. V tabuľke je uvedená veľkosť košíkov (A,B,C,D) a miery obvodu v centimetroch pod prsiami.Veľkostnú tabuľku nájdete v DETAILY O PRODUKTE.

V prípade potreby a akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať e-mailom: info@vivax.sk, alebo telefonicky: +421 42 432 80 89.

EZbra® si môžete objednať na našej webovej stránke, kliknutím vpravo v hornom rohu na Kúpiť EZbra®.

Cena za 1 kus EZbra® je 29.76 eur s DPH.

Materiál, z ktorého je EZbra® vyrobená je certifikovaný, bezpečný, priedušný a bez akýchkoľvek škodlivých látok, ktoré by mohli spôsobiť alergickú reakciu na pokožke.